Střešní krytiny Lindab

Ideal

Lehká střešní krytina vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek s nenápadnou vlnou. Krytina Lindab IDEAL je cenově nejdostupnější model v naší nabídce.

Moderní materiál a vzhled krytiny připomínající klasické skládané tašky dává krytině možnost širokého použití. Profilované Krytiny Lindab vypadají velmi dobře na novostavbách a díky možnosti použití od sklonu 14°jsou ideálním řešením například pro rodinné domy typu bungalov s malým sklonem střechy. Současně je krytina Lindab díky velmi nízké hmotnosti (5kg/m2) vhodná na rekonstrukce starších objektů a především eternitových střech, kde je kladen důraz na hmotnost použité krytiny.

Základním materiálem pro výrobu taškových tabulí je švédská žárově pozinkovaná ocel, která je na horní straně opatřena vrstvou polyesteru. Krytina Lindab IDEAL je vyráběna ve dvou povrchových úpravách Polyester, Matný polyester. Na spodní straně krytiny je nanesena ochranná polyesterová vrstva o tloušťce 10μm. Povrchová vrstva působí nejen esteticky na pohled, ale také chrání ocelové jádro proti korozi. Profilované taškové tabule Lindab mají dlouhou životnost a nevyžadují téměř žádnou údržbu.

Taškové tabule Lindab jsou vyráběny v mnoha barevných odstínech, což dává možnost barevně sladit krytinu s okapovým systémem, fasádou či okolní zástavbou.

 

Topline

Lehká střešní krytina vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek. Pro krytinu Lindab Topline je typický vysoký profil (42mm), který dodává krytině větší tuhost a atraktivní vzhled s nepřehlédnutelnou výraznou vlnou. Krytina Lindab TOPLINE je navíc opatřena dokonale propracovanou pojistnou vodní drážkou, která v místě napojení slouží jako ochrana proti zatečení i při extremních povětrnostních podmínkách

 

Mega

Mega patří do střední třídy taškových krytin. Atraktivní románský styl krytiny Mega je možné získat za přijatelnou cenu. Tradiční vzhled je zde kombinován s moderní technologií výroby.

 

Goodlock

Goodlock je vyráběn z vysoce kvalitní ocely a snoubí v sobě všechny výhody lehké krytiny. Systém Goodlock je založen na menších formátech jednotlivých dílů (1000x900mm). Výhoda spočívá ve skrytém kotvení, které neruší vzhled krytiny, ale mezi výhody patří také snadná manipulace při montáži. Krytina Goodlock má nejvyšší tvar vlny a působí velmi plasticky.

 

Click

Click je tradiční falcovaná krytina se stojatými drážkami. Jednou z mála nevýhod klasické falcované krytiny je nutnost odborného a pracného zpracování. Proto je zde Clik. Jednoduše zaklapnete jednotlivé lamely vzájemně do sebe bez potřeby speciálního nářadí, nebo zvláštních dovedností. Brzy tak položíte celou svou novou střechu. Tato novinka je dodávána na trh ve třech povrchových úpravách: polyester, polyester mat a HB polyester - 50μm včetně kompletní nabídky klempířských prvků, okapového systému a odvětrávacích či bezpečnostních prvků.

 

Seamline

Drážková kytina Seamline se svojí spolehlivostí řadí mezi všeobecně nejtěsnější krytiny. Krytina má navíc jednoduchý a čistý vzhled. Pokud máte střechu s malým sklonem nebo dům v horách je Seamline přesně to, co potřebujete.
Princip falcované krytiny spočívá v souvislých pásech (nebo tabulích) kladených od okapu k hřebeni, spojených dvojitou stojatou drážkou (falcem). Takové spojení zajišťuje nepropustnost spoje, a to i v případě sněhové pokrývky.

 

Roca Toscana

Lindab Roca je maloformátová plechová střešní krytina s minerálním posypem, která představuje moderní typ zastřešení s dokonalým vzhledem, připomínajícím tradiční střešní tašky. Přitom si však, díky použitým materiálům, zachovává nízkou hmotnost.Pokud chcete dodat svému domu styl středomořské architektury je Toscana ideální volba. Vícetónové zabarvení dodá autentický vzhled přirozeně stárnoučí taškové střechy.

 

Roca Rustica

Rustica se hodí pro klasické rodinné domy. Kombinuje vysokou pevnost a pružnost oceli. Tyto vlastnosti jsou ještě posíleny minerálním posypem povrchu krytiny. Minerální posyt také chrání ocelové jádro před UV zářením a prodlužuje tím životnost krytiny. Zřetelná textura povrchu nenechá nikoho na pochybách, že Rustica je opravdová krytina.


 

 

cenik_strechy Lindab.pdf