Střešní krytiny Satjam

Roof 

SATJAM Roof je moderní střešní krytina s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně silného krupobití. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.Hmotnost je až 10x nižší než u betonových střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku. Minimální sklon střechy je 10°. Lehké střešní krytiny SATJAM Roof jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6000mm, na míru dle kladečského plánu.

 

Grande

SATJAM Grande je moderní lehká střešní krytina s univerzálním použitím. Svým nezaměnitelným tvarem, který charakterizuje mohutný oblouk, má tato velkoformátová krytina velké množství příznivců. Její charakteristický tvar a celkový dojem střechy připomíná klasickou „románskou tašku“

 

Bond

SATJAM Bond Metalic je střešní krytina pro nejširší použití jak při rekonstrukcích střech, tak při novostavbách rodinných domů, ale i stavbách občanské vybavenosti nebo komerčních stavbách. Díky malému formátu šablon se hod především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých.

 

Rapid

SATJAM Rapid je střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější. SATJAM Rapid se pokládá (stejně jako ostatní krytiny Satjam) na bednění nebo na laťování. Při pokládce na bednění zajišťuje odvětrání střechy speciální fólie.

Arad Pru  

Nejnovější typ plechové střešní krytiny v nabídce firmy SATJAM. Nová moderní maloformátová krytina vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu výhradně s povrchovou úpravou PURMAT® patřící do povrchové třídy EXTRA. Tato vysoce odolná povrchová úprava zajišťuje nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a odolnosti proti mechanickému poškození.

 

Povrchové úpravy a jejich barevnosti

EXCELENT – nejvyšší kategorie zajišťující dlouhodobě velmi dobrou ochranu a nevšední design. Povrchová úprava HPS v tloušťce 200 μm je velmi odolná jak proti působení chemických vlivů, tak proti mechanickému poškození. Povrchová úprava SBE je aplikovaná výhradně na aluzinkovém plechu a díky aplikaci minerálního posypu je kromě mimořádné odolnosti charakterizována i specifickým vzhledem. Novinkou v této třífdě je slitina hliníku - Alumat s dlouhou životností a vysokou odolností materiálu.

EXTRA – vysoká kategorie ochrany. Tato řada povrchových úprav na bázi polyuretanu je určena pro použití v prostředích se zvýšenými požadavky na odolnost povrchové úpravy. Je zde zajištěna nadprůměrná odolnost v běžném prostředí a velmi dobrá odolnost v prostředích se zvýšenou korozivitou. Tato kategorie povrchových úprav je rovněž velmi odolná proti změnám barevnosti způsobených UV zářením.

EFEKT – efektivní řešení povrchu výrobků. Tato řada povrchových úprav je určena pro použití v exteriérech i interiérech s běžnými požadavky na odolnost povrchové úpravy. U povrchových úprav v této kategorii je zajištěn velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

ELEMENT – základní řada povrchových úprav. Povrchová úprava AlZn přináší vyšší stupeň ochrany a je používána zejména tam, kde nejsou kladeny požadavky na barevnost povrch

 

SATJAM CENÍK 01_2016 web.pdf (3231114)