Fólie

JUTAFOL

Třívrstvá fólie JUTAFOL N® je parozábrana, která se skládá z výztužné mřížky a dvou vrstev polyetylénové laminované  fólie.

Parozábrany JUTAFOL N® jsou určeny pro středně účinné parotěsnící vrstvy na vnitřní straně tepelných izolací. Parotěsná vrstva výrazně přispívá k dlouhodobé a správné funkci tepelných izolací. Při zachování neprovětrávané vzduchové vrstvy mezi interiérovým podhledem / obkladem a parozábranou je zachována její účinnost (parozábrana je minimálně mechanicky perforována).

Parozábrany JUTAFOL N® vyrábíme ve variantě STANDART (reakce na oheň - třída  F) a SPECIAL (Reakce na oheň - třída E) a v gramáži 110g/m2 a 140g/m2. Role je široká 1,5m s návinem 50bm.

řívrstvá pojistná hydroizolační fólie JUTAFOL D® je difúzní materiál , který se skládá z výztužné mřížky a dvou vrstev polyetylénové laminované mikroperforované fólie.

Částečně odvádí vodní páry z konstrukce ven, chrání tepelnou izolaci před zafoukaným deštěm a sněhem při extrémním počasí. Paropropustnost je zajištěna mikroperforací.

Fólii JUTAFOL D® vyrábíme ve variantě STANDART (reakce na oheň - třída  F) a SPECIAL (Reakce na oheň - třída E) a v gramáži 110g/m2 a 140g/m2. Role je široká 1,5m s návinem 50bm.

Fólii  JUTAFOL D® lze použít jako nekontaktní doplňkovou (pojistnou) hydroizolaci pro tříplášťové konstrukce šikmých střech. Vždy je nutné zajistit pod i nad fólií funkční ventilační mezeru.

Čtyřvstvá fólie JUTAFOL Nal 170® je parozábrana, která se skládá z výztužné mřížky a dvou vrstev polyetylénové laminované  fólie a z reflexní aluminiové vrstvy.

Parozábrany JUTAFOL Nal 170® jsou určeny pro vysoce účinné parotěsnící vrstvy na vnitřní straně tepelných izolací. Parotěsná vrstva výrazně přispívá k dlouhodobé a správné funkci tepelných izolací. Při zachování neprovětrávané vzduchové vrstvy mezi interiérovým podhledem / obkladem a parozábranou je zachována její účinnost (parozábrana je minimálně mechanicky perforována) a je zachována funkce reflexní vrstvy.

Parozábrany JUTAFOL Nal 170® vyrábíme ve variantě s integrovanými aplikačními páskami JUTAFOL Nal 170 AP® . Role je široká 1,5m s návinem 50bm.

 

JUTADACH

Třívrstvá podstřešní membrána JUTADACH® je vysoce difúzní materiál , který se skládá z difuzního filmu a dvou vrstev polypropylenové textilie.

Odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněná před zafoukaným deštěm, sněhem, prachem při extrémním počasí. Při slepených spojích plní funkci větrozábrany, čímž zvyšuje účinnost tepelné izolace.

Membránu JUTADACH® vyrábíme ve variantě i s integrovanými aplikačními páskami JUTADACH AP® pro snadný a rychlý spoj. Role je široká 1,5m s návinem 50bm.

Membrány jutadach vyrábíme v rúzných gramážích 95, 115, 135, 150 g/m2 . Membrány JUTADACH MASTER® 160 g/m2JUTADACH SUPER® 210 g/m2 jsou doplněny o výztužnou mřížku a jejich robustní skladba umožňuje použití v konstrukcích střech s velkými vzdálenostmi krokví a v konstrukcích namáhaných větrem.

Membránu JUTADACH® lze použít jako kontaktní i nekontaktní doplňkovou (pojistnou) hydroizolaci. Do bedněných systémů šikmých střech lze použít membránu JUTADACH 135,150, MASTER, SUPER (plošná hmotnost vyšší než 135 g/m2). Do nebedněných systémů šikmých střech lze použít všechny membrány JUTADACH. Všechny podstřešní membrány mohou být použity i v provětrávaných fasádních konstrukcích bez vlivu UV záření.

Skladba membrány JUTADACH® zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti, a to až pro třídu a stupeň těsnosti PHI 2C (sklon střechy až o 6° nižší než bezpečný sklon střešní krytiny, který udává výrobce krytiny)

 

TYVEK

Superdifuzní fólie Tyvek® pro šikmé střechy poskytují vynikající ochranu před vnějšími povětrnostními vlivy a zároveň umožňují volné odpařování vodních par z konstrukce. S fólií Tyvek® Solid Silver v kombinaci s drobnými změnami postupů instalace lze dosáhnout významného snížení ztrát z tepelného sálání.

TYVEK Solid Jednovrstvá, superdifuzní, kontaktní pojistná hydroizolace z polyetylénu s vysokou hustotou s antireflexním povrchem lze pokládat na bednění nebo přímo na tepelnou izolaci šikmých střech a rovněž je vhodná pro aplikaci na stěny.

TYVEK Supro Tuto velmi trvanlivou, superdifuzní, kontaktní, pojistnou hydroizolaci z materiálu Tyvek® zpevněnou laminovanou polypropylénovou netkanou textilií lze použít na všech typech šikmých střech. Je speciálně navržena pro ztížené podmínky instalace plně bedněných střech a rovněž je použitelná pro profilované krytiny (plechy) a stěny. Existuje také jako materiál Tyvek® Supro Plus s přídavnou samolepicí páskou.

 

CENÍK - fólie.pdf (708,8 kB)