PROVOZOVNA ZRUŠENA 

 *****************************

 

O nás

Firma "Recykla - Josef Pavlik" byla založena roku 1990 v Hradci Králové. Jsme rodinná firma zabývající se převážně prodejem plechových okapových a střešních systémů a materiálem pro klempíře. Dále se zaměřuje na výkup kovového odpadu a surovin. V našem prodejním sortimentu naleznete různé druhy plechů, okapových systémů a střešních krytin. Nechybí také např. spojovací materiál či pájky.

Zboží dodáváme se zárukou kvality a na vyžádání jej doplníme prohlášením o shodě. Preferujeme platbu v hotovosti a zajišťujeme odvoz zdarma, dle vzdálenosti a ceny zboží. Poskytujeme slevy pro stálé zákazníky a slevy na zboží Lindab, které je prodáváno z našeho skladu.

Dále vykupujeme téměř veškeré odpady kovů, akumulátory, kabely, papír a jiné. Platby provádíme v hotovosti nebo na základě příjemky fakturou... S námi získáte různé výhody jako například věrnostní slevy či dopravu zdarma. Na těchto stránkách si můžete stáhnout aktualizovanou verzi ceníku či se podívat na foto galerii námi dodávaných výrobků.

Věříme, že na naší provozovně naleznete vše, co pro svoji stavbu potřebujete.


 

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.